image
Z najlepszej jakości materiałem, doskonałym przygotowaniem sprzętowym, wykwalifikowanymi, kompetentnymi i doświadczonymi w branży drzewnej pracownikami, TDM Tarasy Drewniane jest liczącym się producentem, importerem i montażystą wysokiej jakości drewnianych tarasów. Konstruujemy m.in. elewacje drewniane i tarasy kompozytowe w Poznaniu oraz na obszarze całego naszego kraju, jak i również Niemiec. Zajmujemy się też sprzedażą materiałów budowlanych - deska kompozytowa (kompozyt WPC) to jeden z nich.
Nasza misja

Sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom stawianym przez Klienta w zakresie projektów drewnianych tarasów.

Oferujemy produkt finalny, realizując projekty prywatne i komercyjne. Współpracujemy z projektantami, architektami, firmami budowlanymi. Profesjonalne, efektowne, funkcjonalne wykończenie drewnianego tarasu to nasz atut. Stosujemy produkty najwyższej jakości, uprzednio sprawdzone - materiał drzewny, wkręty do deski tarasowej, środki do pielęgnacji drewna oraz tak niezbędne przy budowie drewnianego tarasu akcesoria tarasowe.

Zapewniamy profesjonalny produkt, montaż, porady użytkowania i pielęgnacji tarasów z drewna egzotycznego, europejskiego i tak popularnych w obecnej chwili desek kompozytowych WPC.

Jesteśmy producentem legarów z modrzewia syberyjskiego oraz robinii oraz bezpośrednim importerem kompozytów WPC, tym samym wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Państwa proponując produkt bardzo konkurencyjny cenowo.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Podaj nam kilka informacji, dzięki którym będziemy mogli przygotować ofertę dla Ciebie.