Dokonując wyboru Carportu Premium, wybieramy pomiędzy wiatą garażową pojedynczą a podwójną. Można także dokonać wyboru między trzema rodzajami dachu. Dach jedno, dwu lub trzyspadowy.

Wiaty garażowe Premium mogą być wyposażone w dodatkowe pomieszczenie, o jego zastosowaniu decyduje klient. Może to być pomieszczenie na sprzęt sportowy, meble ogrodowe, rowery, sanki, opony samochodowe itp.

Długowieczność

Bezchromowa impregnacja ciśnieniowa wszystkich elementów drewnianych użytych do produkcji Carportu Premium całkowicie gwarantuje optymalną trwałość produktu. Dodatkowa ochrona drewna poprzez coroczne nakładanie powłok chroniących drewno jest absolutnie zbędna. Ma jedynie znaczenie optyczne, produkt prezentuje się okazale wzbudzając zachwyt nie tylko samego inwestora. Dodaje posesji elegancji i podnosi jej prestiż.

Impregnacja ciśnieniowa oraz proces magazynowania produktu może spowodować nie zawsze jednolitą, zielono- szarą barwę wiata garażowa, związane jest to z właściwościami anizotropowymi drewna.

Słoje, sęki, żywice oraz zniekształcania drewna należą do jego cech naturalnych. Są nie do uniknięcia i nie stanowią podstawy do reklamacji.

Wybór Carportu Premium do doskonała rzecz dla Twoje auta. Cyrkulacja powietrza w carporcie zachodzi nieustannie, niezależnie od pory roku. Powoduje ona szybkie wysychanie pojazdu,  przez co proces korozji jest zahamowany. Auto chronione jest przed śniegiem i deszczem. Nawet przy silnym mrozie nie osadza się na nim szadź. W gorące, letnie dni wiata garażowa chroni auto przed nagrzaniem się, pozostaje ono przyjemnie chłodne.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Podaj nam kilka informacji, dzięki którym będziemy mogli przygotować ofertę dla Ciebie.